Witam na moim niewielkim skrawku sieci... Nie znajdziesz tutaj nic konkretnego, sprecyzowanego - raczej subtelną abstrakcję. Notuję o sobie, wstawiam zdjęcia osobiste jak i otaczanej rzeczywistości. Charakter postów i ich częstotliwość w dużej mierze zależy od tzw. pogody (obecnego nastroju, stanu ducha). Krytykę przyjmuję na klatę - choć zakładając bloga nie sugerowałam się tym, by ktoś mnie oceniał, bądź chciał zmienić... zdecydowanie zależy mi na niebanalnej pamiątce. W sumie fajnie się jest czasem z siebie pośmiać.

poniedziałek, 18 lutego 2013

#21 coraz mniej nam z oczu - wiem, idzie definitywny bach, zostawiam pożegnalny list, kopertę z moim dna

Mimo (między innymi) niemalże pięciogodzinowego wykładu z PSYCHOLOGICZNYCH ASPEKTÓW PROKREACJI, mój humor ma się bardzo dobrze. Spodziewałam się, że pierwszy dzień po feriach okaże się nie do zniesienia patrząc, że tydzień wstecz cały spędziłam w "leniwych" bądź imprezowych klimatach (a tu taka miła niespodzianka). W drugim semestrze studiować będę również takie moduły jak PRZYGOTOWANIE W ZAKRESIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYM, WYBRANE ASPEKTY ŚWIATOPOGLĄDU CHRZEŚCIJAŃSKIEGO, PSYCHOLOGIA ROZWOJU CZŁOWIEKA DOROSŁEGO oraz wykłady monograficzne RODZINA POLSKA W KONTEKŚCIE NOWYCH UWARUNKOWAŃ SPOŁECZNO-KULTUROWYCH PO ROKU 1989. Co do rejestracji... lektorat - w konsekwencji zapisałam się na francuski, gdyż myśl o angielskim na wysokim poziomie zaczął wikłać w mojej głowie przeróżne bariery i komplikacje. Poszłam trochę na łatwiznę wybierając język od zera, wiem. Dziś od 20 start wf - co wybrać, by podczas obserwowania zbytnio się nie zanudzić, hm?
(napisane 18.02.13r.)

Effy - mój szaleniec kochany :D (kamerkowe love) 
robić zdjęcia tyłem do światła - potem dziwić się, że ch*jowa jakość 
dwa ulubione produkty ostatnich czasów :) płyn do płukania jamy ustnej zabijający bakterie, wybielający zęby / maseczka głęboko oczyszczająca SORAYA Care&Control 
mmm
maleńka :D

Jutro w końcu widzę się  z ukochanym... po 3 dniowej przerwie (śmiech).

3 komentarze:

 1. hej, dzięki za komentarz u mnie ;* jesteś naprawdę śliczna!

  pozdrawiam Violet

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny jest ;)
  Pozdrawiamy,
  http://well-dressed-women.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń